Titles you rated
Running TurtleRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0