Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
PietaRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Bone CollectorRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0