Movies
Ratings
100
The PrestigeRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
JudyRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
BirthdayRated ★ 4.0