Movies
Ratings
117
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.5