Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 2.5
Miss Gold DiggerRated ★ 1.5