Titles you rated
BelieverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 3.5