Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5- DreamRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5