Movies
Ratings
516
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Empire of LustRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Finding NeverlandRated ★ 4.5