Titles you rated
UpRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0