Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 0.5
Real SteelRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0