Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 2.0
The Wedding SingerRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 1.0
Before MidnightRated ★ 5.0