Movies
Ratings
494
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Last SupperRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 2.0