Movies
Ratings
797
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0