Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- TarotRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
SwiriRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
Easy ARated ★ 2.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5