Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0