Movies
Ratings
63
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0