Movies
Ratings
30
JunoRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5