Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
For a Few Dollars MoreRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
High Plains DrifterRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5