Movies
Ratings
20
Spirited AwayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Wedding CampaignRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0