Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0