Titles you rated
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 2.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 1.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0