Movies
Ratings
26
Spirited AwayRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0