Movies
Ratings
102
PompeiiRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0