Titles you rated
TracersRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Free BirdsRated ★ 3.0