Titles you rated
The OthersRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0- Sensitive FloorRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0