Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
DragonRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Detroit Metal CityRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0