Movies
Ratings
92
Righteous TiesRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0