Movies
Ratings
377
TangledRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0