Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0