Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.5