Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0