Movies
Ratings
106
Sin CityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0