Movies
Ratings
333
Project Hail MaryRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0