Movies
Ratings
288
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 2.5
RRRRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5