Movies
Ratings
520
Project Hail MaryRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Mirror Has Two FacesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5