Movies
Ratings
33
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0