Movies
Ratings
88
PunchRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
The Front LineRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
SpyRated ★ 1.5
FuryRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0