Titles you rated
BoléroRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
Family TiesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0