Movies
Ratings
32
Summer WarsRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0