Movies
Ratings
97
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0