Movies
Ratings
1087
The VillainessRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 0.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 1.5
RampageRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.5