Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0