Movies
Ratings
579
Blow-UpRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
EraserheadRated ★ 0.5- Leave The Door OpenRated ★ 3.5
- Petshop V-logRated ★ 4.5