Movies
Ratings
15
The Beauty InsideRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0