Titles you rated
Man of VendettaRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0