Movies
Ratings
114
Now You See MeRated ★ 5.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0