Movies
Ratings
75
MidwayRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SullyRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 4.0