Movies
Ratings
44
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 1.0
JumperRated ★ 1.5
Star TrekRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Cowboys & AliensRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
CasshernRated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 3.0