Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
CureRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5