Titles you rated
The French DispatchRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
Everybody KnowsRated ★ 3.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.0
The Human VoiceRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 5.0
The FairyRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
PauletteRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
SibylRated ★ 3.0
Microbe & GasolineRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.5
Boy Meets GirlRated ★ 3.0
Law of DesireRated ★ 4.0